Młodszy Programista, Administrator systemu ERP

ViaCon Sp. z o.o.

Rydzyna k. Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna k. Leszna

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub w trakcie studiów
  • znajomość języka SQL – preferowany Oracle SQL,
  • mile widziana znajomość PL/SQL, iReport, obsługi systemu klasy ERP,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • umiejętność podejmowania decyzji, pracy w zespole, planowania i organizacji pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dokładność w wykonywaniu pracy,
  • komunikatywność,
  • podzielność uwagi,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w międzynarodowym zespole,
  • pakiet socjalny,
  • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
  • ambitne wyzwania,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zgłoszenia przyjmujemy do: 08.04.2018

Prezentacja firmy

ViaCon Polska należy do europejskiej grupy ViaCon założonej w 1986 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria