Młodszy prawnik

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce, szukamy osoby na stanowisko Młodszego prawnika, który wesprze dział prawny w bieżących obowiązkach. Mile widziane osoby w trakcie aplikacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży retail zlokalizowana na Ochocie.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów wewnętrznych, wezwań, regulaminów akcji promocyjnych i innych dokumentów prawnych
  • Przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej
  • Przygotowywanie pism procesowych
  • Bieżace udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych
  • Weryfikacja kontrahentów pod kątem ich sytuacji prawnej i finansowej, monitorowanie informacji z rynku dotyczących kontrahentów
  • Przygotowywanie wniosków dla celów postępowania sądowego oraz egzekucyjnego
  • Współpraca z kancelariami, audytorami i innymi zewnętrznymi podmiotami doradzającymi firmie
  • Wsparcie administracyjno-prawne działu, w tym archiwizacja umów i dokumentów

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - w Kancelarii lub w dziale prawnym firmy (mile widziane doświadczenie z branży retail)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań)
  • Praktyczna znajomość tematyki prawa cywilnego, konsumentów, handlowego, gospodarczego, ochrony konkurencji

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju w stabilnej rynkowo firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page