Opis stanowiska pracy

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która już od ponad 10 lat dostarcza na polski i zagraniczny rynek produkty lecznicze, wyroby medyczne, suplementy diety, produkty kosmetyczne. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Prawnika, która będzie wsparciem dla Działu Prawnego TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Co Cię czeka?

  • Praca w biurze Spółki w Krakowie;
  • Będziesz ściśle współpracował/a z Kierownikiem Działu Prawnego Spółki;
  • Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę prawną Spółki w zakresie zlecanym przez Kierownika Działu Prawnego;
  • Zostanie Ci powierzone redagowanie oraz opiniowanie umów, pism i innych dokumentów prawnych;
  • Będziesz miał/a okazję międzynarodowej współpracy z klientami Spółki w zakresie opiniowania, tworzenia i redagowania umów i innych dokumentów prawnych;
  • Zostanie Ci powierzone rozwiązywanie problemów prawnych w zakresie bieżącej działalności Spółki;
  • Będziesz miał/a możliwość prowadzenia szkoleń wewnętrznych z zakresu tematyki prawnej dla pracowników Spółki;

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś absolwentem/ką prawa i/lub jesteś aplikantem/ką I - II roku aplikacji radcowskiej;
  • Posiadasz 2-3 lata doświadczenie w pracy (prawnik in-house w wewnętrznym dziale prawnym spółki lub w kancelarii);
  • Posiadasz 2-3 lata doświadczenia i wiedzę w obszarze prawa pracy, prawa handlowego i gospodarczego, w szczególności prawa spółek handlowych;
  • Interesują Cię zagadnienia prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych; nieuczciwej konkurencji, znaków towarowych;
  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie wiedzy w zakresie prawa farmaceutycznego, prawa żywnościowego;
  • Twój poziom języka angielskiego umożliwia Ci posługiwanie się nim w codziennej pracy w mowie i piśmie; w szczególności w zakresie tworzenia dokumentów prawnych oraz umów;
  • Bardzo dobrze znasz prawniczy język angielski;
  • Jesteś osobą komunikatywną, pomocną, pełną energii, potrafiącą pracować w zespole, pod presją czasu, do zadań i problemów podchodzisz z kreatywnością i dużą odpowiedzialnością za efekty swojej pracy;

Z naszej strony zapewniamy Ci:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego związanego z obsługa prawną Spółki w oparciu o przejrzystą ścieżkę rozwoju;
  • Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych;

Prezentacja firmy

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja / Sekretariat