Młodszy Prawnik - prawo pracy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Młodszy Prawnik - prawo pracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w przeprowadzaniu raportów due diligence w zakresie przejścia zakładu pracy,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem (sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, niepracowniczych form zatrudnienia, regulaminów pracy oraz płacy, regulaminów wynagradzania, procedur antymobbingowych, etc.),
  • sporządzanie opinii prawnych, alertów oraz memorandów w bieżących problemach prawnych dla klientów kancelarii,
  • sporządzanie projektów pism procesowych oraz czuwanie nad prowadzonymi postępowaniami,
  • prowadzenie researchy prawnych z zakresu prawa pracy,
  • wsparcie prawników i starszych prawników w ich codziennej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze (student V roku prawa, tegoroczny absolwent, aplikant I roku prawa),
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku stażysty/praktykanta/młodszego prawnika w dziale prawa pracy w kancelarii lub spółce,
  • bardzo dobra znajomość indywidualnego, zbiorowego oraz procesowego prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość i analityczność,
  • sprawna organizacja czasu pracy oraz dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania zależne od poziomu merytorycznego oraz samodzielności kandydata (max. 7 500 brutto),
  • atrakcyjny system premiowy po przepracowaniu okresu próbnego,
  • finansowanie aplikacji,
  • stabilne i elastyczne formy zatrudnienia zależne od preferencji kandydata (umowa zlecenie, umowa o pracę, umowa o współpracę),
  • możliwość udziału w ciekawych i skomplikowanych projektach z zakresu prawa pracy (także na rynku międzynarodowym),
  • współpraca z ugruntowanym zespołem na rynku prawa pracy wyróżnianym w licznych rankingach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz transparentna ścieżka rozwoju kariery,
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy i spotkania integracyjne, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, etc.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.