Młodszy Prawnik - prawo pracy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej  z siedzibą w Warszawie, poszukuję Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Młodszy Prawnik - prawo pracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie raportów due diligence oraz uczestnictwo w rozwiązywaniu problematyki pracowniczej w związku z procesami fuzji i przejęć,
  • sporządzanie opinii prawnych, memorandów, zaleceń dla klientów kancelarii z zakresu.  indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz kontraktów menadżerskich,
  • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów klientów kancelarii,
  • przeprowadzanie analizy i aktualizacji przepisów prawnych oraz sporządzanie badań research,
  • wsparcie zespołu starszych prawników.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe (prawnicze),
  • tytuł aplikanta radcowskiego lub adwokackiego (I lub II roku),
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej w dziale prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę,
  • finansowanie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
  • ubezpieczenie medyczne oraz karta sportowa,
  • możliwość pracy z dużymi i rozpoznawalnym klientami na poziomie lokalnym i międzynarodowym,
  • możliwość pracy w języku angielskim,
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.