MŁODSZY PRAWNIK/PRAWNIK IN HOUSE

HRK S.A.

Warsaw, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, spółki zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, poszukuję Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

MŁODSZY PRAWNIK/PRAWNIK IN HOUSEMiejsce pracy: Warsaw

Zadania:

  • bieżąca obsługa korporacyjna spółki,
  • sporządzanie uchwał zarządu oraz wspólników,
  • sporządzenie wewnętrznych umów dotyczących działalności spółki,
  • sporządzanie umów zobowiązaniowych oraz uzupełnianie wzorców obowiązujących w spółce (m.in. cesji, pożyczki, najmu, etc.),
  • analiza dokumentów prawnych,
  • sporządzanie pism oraz opinii prawnych w języku polskim i języku angielskim.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturach kancelarii lub dziale prawnym spółki,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem spółki z o.o.) oraz prawa cywilnego materialnego,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielność oraz dokładność,
  • otwartość i kreatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (w tym premia roczna),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie oraz jasną ścieżkę kariery,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w języku polskim oraz angielskim,
  • pracę w centrum Warszawy (w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszej linii metra),
  • siłownię oraz prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.