Młodszy prawnik ds. postępowań sądowych

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PRAWNIK/ MŁODSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

• sporządzanie projektów pism w toku postępowania sądowego, w szczególności z zakresu prawa spadkowego,
• sporządzanie projektów wniosków o udzielenie informacji do sądów, urzędów i notariuszy,
• analiza akt sprawy oraz ustalanie kręgu spadkobierców,
• telefoniczny monitoring prowadzonych postępowań sądowych,
• ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej w systemie teleinformatycznym kancelarii.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

• możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
• wsparcie ze strony profesjonalistów otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę,
• pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Wymagania

• posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze lub jesteś w trakcie studiów na kierunku prawa,
• chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę zawodową w obszarze prawa bądź masz już za sobą pierwsze praktyki/staże w tym kierunku,
• jesteś dyspozycyjny/a do pracy na pełen etat,
• wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w działaniu,
• cechuje Cię nastawienie na rozwój oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura