Młodszy Prawnik - Banking & Finance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Młodszy Prawnik - Banking & FinanceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w transakcjach finansowania
  • Opracowywanie umów oraz dokumentacji prawnej
  • Uczestnictwo w badaniach due diligence
  • Wsparcie starszych prawników w realizacji projektów dla Klientów kancelarii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Do 2 lat doświadczenia zdobytego w kancelarii prawnej w dziale bankowości
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa bankowego, handlowego i cywilnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Gotowość do dalszego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności
  • Zaangażowanie i entuzjazm

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w dużej i renomowanej kancelarii prawnej
  • Możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych dla pracowników kancelarii
  • Atrakcyjne warunki współpracy i pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.