Młodszy pracownik działu księgowości

LTP Logistyka, Transport, Palety

Owińska k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

to osoba, która wspiera zespół księgowy w aktualnych obowiązkach. Do głównych zadań młodszego pracownika Działu Księgowości należą: pomoc w administracji, pomoc w formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowanie dokumentów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, uzgadniania rozrachunków, wprowadzanie danych do systemu księgowego, wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel itp.

Obowiązki młodszego pracownika działu księgowości

- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,

- sporządzanie zestawień na podstawie zapisów księgowych,

- wprowadzanie danych do systemu księgowości,

- uzgadnianie rozrachunków,

- archiwizowanie dowodów księgowych.

Wymagania

- wykształcenie średnie,

- dokładność,

- rzetelność,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Prezentacja firmy

Firma branży logistycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa