Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/4913

Obowiązki:

układanie półproduktów na transportery zasilające linie pakujące, zasyp materiałów opakowaniowych (np. butelki, korki, słoiki, nakrętki itp.) do podajników/zasobników, pakowanie wyrobów gotowych w opakowania, układanie opakowań zbiorczych na paletach, formowanie palet - ładunku

umowa o prace na tymczasową - na czas określony

17,50 brutto / h + 20% za pracę w nocy + premia do 1.000

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (4 brygady)

Miejsce pracy: Kraszewskiego 20, 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adrese-mail: kaja.nowak@randstad.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy