Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, spółki produkcyjno-handlowej z branży gazów technicznych, spożywczych i medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Operator

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów produkcji za pośrednictwem automatycznego systemu sterowania. Obsługa urządzeń energetycznych oraz stanowiska napełniania butli.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepid,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu Office na poziomie podstawowym ,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze procesów produkcyjnych zwłaszcza procesów chemicznych.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o wieloletniej tradycji,
  • umowę o pracę.

Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-212, Królowej Jadwigi 160 . Agencja zatrudnienia + wpis do KRAY 10164.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją gazów technicznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne