ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Operator

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. MOP/009/MLI

Zadania

  • Praca przy produkcji rur termoizolacyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferta

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie przez APT następnie przejście bezpośrednio pod firmę
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju - kursy, szkolenia organizowane w firmie
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials