Młodszy Operator Maszyny / Duchnice

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piastów, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piastów

Wymagania:

  • gotowość do pracy na 3 zmiany: 5:45-13:45/13:45-21:45/21:45-5:45
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • zaangażowanie i dokładność podczas wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • rozwój w formie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + premie

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (panel sterujący)
  • obsługa komputera
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • pakowanie towaru

Miejsce pracy: Duchnice (koło Ożarowa Maz.)

Kontakt: 695 240 560

Numer referencyjny: MOM/MKU/GRM/2021
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.