Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Młodszy Operator Maszyn

Duchnice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Błonie, Sochaczew, Teresin, Płochocin, Piastów, Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy: Duchnice koło Ożarowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • sprawdzanie poprawności wytworzenia produktu przez urządzenia na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • książeczka SANEPID (możliwość wyrobienia w trakcie)

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie 3 miesięcy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie godzinowe + premia 20%, po okresie próbnym 30%
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • pracę w godzinach: 6:00 - 14:15, 14:00 - 22:15, 22:00 - 6:15
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • zniżki na Adecco+Club i pyszne.pl

dodatkowe benefity w firmie takie jak:

1. Do wyboru pracownik może pobierać ekwiwalent za obiad lub otrzymać obiad zamawiany przez firmę.
2. Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny.
3. Ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny.
4. Karta Multisport - dofinansowanie ok. 50%.
5. Fundusz emerytalny.

Poleć Adecco Poland swoim najbliższym, może to właśnie im pomożemy znaleźć pracę!

Numer referencyjny: MOM/08/2017/GRM

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji