młodszy operator maszyn, pakowacz Kąty Wrocławskie - dojazd z Wrocławia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Kątów Wrocławskich, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Młodszy operator maszyn

Pakowacz

Nr ref.: 31320
Praca stała
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej - pakowanie
  • dbałość o jakość wykonywanych produktów
  •  ustawianie maszyn i elementów linii, czyszczenie, smarowanie i usuwanie defektów
  • wypełnianie raportów produkcyjnych

Oczekiwania:
  •  motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (3-zmianowym)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn

Oferta:
  •  bezpłatny dojazd z Wrocławia
  • umowa o pracę tymczasową
  • korzystne wynagrodzenie i system premiowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)