Młodszy operator maszyn CNC w BREMBO

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn/robotów CNC (obróbka mechaniczna);
  • kontrola jakości produkowanych detali - sprawdzanie zgodności ze specyfikacją;
  • 80% pracy fizycznej, 20% z dokumentacją;
  • nadzór nad pracą maszyny, zgłaszanie ew. awarii;
  • układanie gotowych wyrobów na paletach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC;
  • umiejętności techniczne, obsługa suwmiarki, znajomość rysunku technicznego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość obejrzenia miejsca pracy przed zatrudnieniem;
  • 2 tygodnie szkolenia (za które zapłacimy Ci tak, jakbyś już pracował na stanowisku);
  • początkowe wynagrodzenie ok. 4900-5600 zł brutto/m-c z dodatkami;
  • bezpłatny transport z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich, Myszkowa, Lelowa, Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Olkusza, Pilicy, Bolesławia, Jaworzna, Mysłowic, Tychów;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • pakiet benefitów PowerJobs (opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe PZU);
  • bezpłatne lekcje j. polskiego dla Pracowników z Ukrainy;
  • szansę na rozwój w dziedzinie CNC, również dla osób bez doświadczenia;
  • możliwość szybkiego przejścia pod firmę (nawet po 3-6 miesiącach);
  • paczki świąteczne dla dzieci wszystkich pracowników;
  • program poleceń pracowniczych - suma nagród do 1500 zł netto za polecenie jednej osoby;
  • dodatkowy bonus z PowerJobs za polecenie pracownika 200 zł brutto;
  • stabilne zatrudnienie we włoskiej organizacji, znanej na całym świecie.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy