Młodszy monter urządzeń elektronicznych

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla swojego klienta, filmy o stabilnej pozycji na rynku poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • diagnozowanie i naprawa urządzeń elektronicznych,
  • testowanie sprzętu po naprawie,
  • wprowadzanie danych dotyczących naprawy do systemu wewnętrznego.

Wymagania:

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to elektronika, informatyka, mechatronika),
  • chęć rozwoju,
  • umiejętność lutowania - mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stałe godziny pracy (8-16),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.