Młodszy Monter Instalacji Teletechnicznych

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Citimedia.pl z powodzeniem działa na warszawskim rynku telekomunikacyjnym od 2010 roku, sukcesywnie poszerzając zasięg swojej niezależnej sieci światłowodowej. Dysponujemy profesjonalnymi, nowoczesnymi urządzeniami i maszynami niezbędnymi do budowy zaawansowanej infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji:

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Prace realizowane są głównie w budynkach, a osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Układanie infrastruktury teletechnicznej;
  • Wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych;
  • Konserwację i utrzymanie sieci teleinformatycznej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy i chęć rozwoju swoich umiejętności;
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat B;
  • komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

Oferujemy:

  • Pracę jednozmianową;
  • Umowa zlecenia na okresie próbnym (docelowo umowę o pracę);
  • Wynagrodzenie do 3 000 pln netto (docelowo dodatkowo system premiowy);
  • Siedzibę biura w dobrej lokalizacji w centrum Warszawy (przy Metro Politechnika);
  • Kartę sportową;
  • Pakiet medyczny.

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne