Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Młodszy Kupiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kontakty z klientami wewnętrznymi (realizacja zapotrzebowań),
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kontakty z dostawcami zewnętrznymi (kontrola realizacji zamówień),
  • Przygotowanie dokumentacji (przygotowywanie zapytań ofertowych / zamówień),
  • Administracja dokumentacji (wysyłanie zamówień / archiwizacja zamówień),
  • Przygotowywanie raportów (zapotrzebowania / zapytania ofertowe / zamówienia).

Wymagania:

  • Asertywność i inicjatywa,
  • Student/ka 4/5 roku na kierunku Technicznym/Ekonomicznym, lub absolwent,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami zagranicznymi,
  • Obsługa komputera – Excel (przygotowanie raportów); mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.