Młodszy księgowy

Kraków, małopolskie

Coratium Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie książek przychodów i rozchodów, kadr, płac, deklaracji ZUS, sporządzanie deklaracji VAT i zeznań PIT.

Zapewniamy:
- opiekę doświadczonych księgowych
- systematyczne szkolenia
- wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych - KPiR, kadry i płace, ZUS.
Mile widziane:
- Znajomość programu księgowego Enova.
- Znajomość podstaw pełnej księgowości.
- Komunikatywność i dobry kontakt z klientem.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe CORATIUM Sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo dla... przedsiębiorców z zakresu księgowości, prawa, podatków, opracowywania i negocjacji kontraktów, pozyskiwania kapitału, zarządzania nieruchomościami, ubezpieczeń, inwestycji kapitałowych, analiz finansowych, marketingu i reklamy, szkoleń dotyczących zagadnień organizacji działalności, psychologii, sprzedaży czy zarządzania zasobami ludzkimi, itp.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting