Młodszy księgowy z językiem angielskim

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla Naszego Klienta, międzynarodowej korporacji posiadającej w Krakowie Centrum świadczenia scentralizowanych usług finansowych, informatycznych oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla spółek zależnych w ponad 50 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jeśli chciałbyś pracować w fimie, która zdobyła tytuł Global Top Employer 2017, ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Procesowanie danych finansowych, dokumentów księgowych, przygotowywane płatności (w zależności od specyfiki działu)
  • Bieżąca współpraca z anglojęzycznymi klientami/pracownikami
  • Wsparcie zespołu w zakresie czynności związanych z obsługiwanymi spółkami
  • Praca przy użyciu systemu SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane ekonomiczne) lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.