Młodszy Księgowy z J. Niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • zarządzanie obiegiem dokumentów- kontrola terminowości
  • kontakt telefoniczny oraz elektroniczny z Klientem w języku niemieckim oraz angielskim
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji ds. należności
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w obszarze weryfikacji należności

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego-warunek konieczny
  • wykształcenie kierunkowe- Rachunkowość i Finanse lub pokrewne- warunek konieczny
  • biegła znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów na linii Klient- Firma
  • chęć do pracy w organizacji wielokulturowej
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od 01.12.2017

Oferujemy:

  • Pewne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wysokie wynagrodzenie
  • wdrożenie nowych pracowników za pomocą odpowiednio przystosowanych szkoleń
  • pracę w miłej i serdecznej atmosferze multikulturowej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.