Młodszy księgowy z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę przy projekcie w cenionej firmie z branży medycznej
  • Wynagrodzenie dostosowywane do doświadczenia
  • Atrakcyjną lokalizację - siedziba mieści się w sercu Wrocławia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Zadania:

  • Ręczne lub zautomatyzowane przetwarzanie dokumentów do systemu ERP z zamówieniami i bez zamówień
  • Zaksięgowanie przedpłat do systemu księgowego
  • Przygotowanie i uzgadnianie płatności dostawcy
  • Uzgodnienie wydatków pracowniczych i wydatków na kartę kredytową
  • Uzgodnienie kont bilansowych
  • Weryfikacja niezbędnych uprawnień zgodnie z polityką firmy
  • Tworzenie danych podstawowych dostawcy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials