Młodszy Księgowy/wa_ język niemiecki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sosnowiec

W związku z rozwojem, nasz Klient szuka osoby do działu finansowego.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Zainteresowanie rachunkowością i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Samodzielność, staranność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój umiejętności w zakresie rachunkowości oraz obsługi systemu SAP - szkolenie wewnętrzne
  • Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy Klienta
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola terminowości i zgodności płatności odbiorców, rozliczanie należności, uzgadnianie sald klientów
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami m.in. poprzez utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych w języku niemieckim
  • Przygotowywanie i wysyłanie monitów dotyczących płatności do klientów
  • Ocena ryzyka kredytowego
  • Kontrolowanie zablokowanych dostaw oraz podejmowanie decyzji o ich zwolnieniu w oparciu o przyjęte procedur
  • Komunikowanie się z innymi działami firmy celem wyjaśnienia niezgodności (m.in. z działem reklamacji, działem obsługi klienta, działem sprzedaży

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: MK/09/2020/SOS/MG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.