Młodszy Księgowy (VAT)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1165103

Zakres obowiązków:
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków;
  • udział w raportowaniu miesięcznym do Urzędu Skarbowego JPK_VDEK;
  • uzgadnianie zapisów i sald księgi głównej z deklaracjami VAT
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i innych zawiadomień;
  • kontakt z instytucjami publicznymi w zakresie obsługiwanych procesów;
  • udział w zamykaniu okresów finansowych zgodnie z wewnętrznymi wymogami grupowymi;
  • udział w cyklicznym raportowaniu zespołu;
  • współpraca przy audytach sprawozdań finansowych;
  • przygotowywanie zleconych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse);
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra, poparta praktyką, znajomość ustaw podatkowych oraz zasad rachunkowości zgodnie z UoR
  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości wg MSSF;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym;
  • mile widziana znajomość programu Oracle
  • dobra organizacja pracy i systematyczność.

Oferujemy:
·Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji
·Udział w przedsięwzięciach i projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych
·Niezbędne narzędzia do codziennej pracy (laptop, telefon) oraz na nowo zaaranżowane, nowoczesne biuro
·Miejsce w kompetentnym, miłym i zaangażowanym Zespole z wielkimi ambicjami

Benefity:

·Możliwość pracy w systemie hybrydowym (z domu i z biura)
·Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland