Młodszy księgowy/ Młodsza księgowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • Ambitne stanowisko pracy w rozpoznawalnym Biurze Rachunkowym
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość pełnego wykorzystania nabytej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: finanse, księgowość, rachunkowość)
  • Bieżąca znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • Znajomość systemów Comarch ERP Optima - mile widziane
  • Umiejętność sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych - mile widziane
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Zadania:

  • Sporządzanie miesięcznych lub kwartalnych rozliczeń podatkowych dla Klientów biura (VAT, JPK, CIT/PIT)
  • Przygotowanie zestawień na potrzeby Klientów biura
  • Współpraca z biegłymi rewidentami
  • Współprowadzenie księgowości klientów biura
  • Bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy