Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lipno, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Lipno

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą na czas nieokreślony po 3miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w godzinach biurowych (8-16)
  • Możliwości rozwoju

Oczekiwania:

  • Rok doświadczenia w dziale księgowości
  • Znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność

Zakres zadań:

  • Księgowanie transakcji finansowych
  • Aktualizacja należności i baz danych
  • Wystawianie faktur
  • Zbieranie danych dotyczących procesów księgowo-finansowych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials