Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1127292

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Gliwicach, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Księgowej/ młodszego Księgowego.

Główne zadania:
  • rejestrowanie, kontrola i księgowanie faktur,
  • księgowanie w obszarze księgi głównej,
  • zarządzanie wierzytelnościami i należnościami,
  • wsparcie wewnętrznych działów w organizacji,
  • przygotowywanie tygodniowych lub miesięcznych sprawozdań,
  • przygotowywanie raportów dla jednostki nadzorującej,
  • zarządzanie przeterminowanymi należnościami,
  • wsparcie wewnętrznych działów i klientów w rozwiązywaniu problemów powstałych w związku z przeterminowanymi należnościami,
  • dostarczanie informacji finansowych do klientów oraz wydziałów firmy w razie konieczności,
  • informowanie o potencjalnych problemach wierzycieli,

Umiejętności:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobny stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości,
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych,
  • praktyczna znajomość Excela,
  • planowanie i organizacja pracy własnej,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • solidność/zaufanie,

Nasz klient oferuje elastyczne godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland