MŁODSZY KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

AMViS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz:

  • Obsługiwać jednoosobowe działalności gospodarcze - PKPiR
  • Księgować transakcje dotyczące środków trwałych
  • Księgować koszty podróży służbowych i innych
  • Uczestniczyć w procesach zamykania miesiąca i roku.

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętnością obsługi RAKS SQL, WF-GANG; WF-KAPER
  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością MS Office;
  • Jesteś dokładny i stosujesz się do wymagań proceduralnych, cechuje Cię sumienność i skrupulatność;
  • Znasz prawo podatkowe i zasady rachunkowości
  • Umiesz ustalać sobie priorytety i cechuje Cię samodzielność;
  • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne.

Będzie doskonale, jeśli dodatkowo:

  • Znasz obsługę WF-GANG; WF-KAPER

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz.
  • Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;
  • Możliwość Podnoszenie kompetencji przez udział w indywidualnie dopasowanych szkoleniach merytorycznych;
  • Serdeczną atmosferę w pracy
  • Pakiet socjalny zgodnie z regulaminem Biura

Prezentacja firmy

AMViS istnieje na rynku usług rachunkowych od 16 lat. <br/> <br/>Podstaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse