Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.
Oferta wyróżniona

Młodszy Księgowy/Księgowa

okolice Nowego Tomyśla, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location okolice Nowego Tomyśla

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

MŁODSZY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, która zatrudnia w EU ok 10 000 osób poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Księgowego/Księgowej.

Zakres obowiązków

·       księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym

·       dekretowanie i księgowanie dokumentów

·       sporządzanie dokumentów wewnętrznych (noty, zestawienia)

·       rozliczanie dokumentów w systemie księgowym

·       prowadzenie ewidencji księgowych

·       przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

·       wystawianie faktur i korekt faktur

Oczekiwania:

·       wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub pokrewnych

·       mile widziane praktyki w dziale księgowości

·       podstawowa znajomość polskiego prawa podatkowego

·       komunikatywna znajomość języka angieslkiego min. B1

·       dokładność, terminowość, uczciwość

·       bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy:

·       możliwość dynamicznego rozwoju

·       dostęp do ciekawych projektów

·       wsparcie w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji i certyfikatów

·       atrakcyjne warunki zatrudnienia (4000 – 6500zł brutto)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse