Młodszy księgowy (j.francuski,niemiecki lub węgierski) /Junior Accountant french/german/hungarian

Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SSC Heroes to najczęściej odwiedzany portal branżowy zrzeszający największe globalne firmy sektora SSC, oferujący klientom usługi brandingu online oraz światowej klasy rozwiązanie rekrutacyjne Magellan Pass , które zrewolucjonizowało i zautomatyzowało proces rekrutacji zapewniając firmie czołową pozycję w obszarze rekrutacji do sektora SSC.

Obecnie dla naszego klienta, globalnej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy księgowy (j. francuski, niemiecki lub węgierski)

Zakres obowiązków:

  • Analiza i księgowanie dokumentów
  • Tworzenie analiz i raportów
  • Współpraca z innymi działami księgowości
  • Dostarczanie danych i analiz do wewnętrznych i zewnętrznych audytów
  • Wspieranie inicjatyw transformacyjnych i standaryzacyjnych w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka (min B2): francuskiego, niemieckiego lub węgierskiego oraz dobra angielskiego (min B1)
  • Doświadczenia w finansach/księgowości - będzie dodatkowym atutem (doświadczenie w organizacji SSC lub BPO będzie atutem)
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość ERP jest mile widziana (SAP, Oracle)
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i współtworzenia różnych projektów i działań (np. CSR, charity, Employer Branding, Well-Being)
  • Praca w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
  • Opieka mentora i szkolenia wprowadzające - które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie
  • Specjalne szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
  • Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
  • Brak formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, aby rozwijać się poprzez doświadczenie i ekspozycję
  • Możliwość korzystania z języków obcych i współpracy z zespołami międzynarodowymi

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Finanse