Młodszy Księgowy / Asystent Księgowego w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w biurze rachunkowym

Profit Solutions

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Małe biuro rachunkowe zatrudni na umowę zlecenia osobę do pracy w księgowości. Mile widziana znajomość programu księgowego CDN OPTIMA oraz LokaleNet. Praca w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony.

Wymagania

ZADANIA:
• Wprowadzanie do systemu księgowego faktur, wyciągów bankowych, sporządzanie pism urzędowych
• Kadry i płace
• Kontrola rozrachunków i kontakt mailowy lub telefoniczny z klientami biura lub kontrahentami
• Przygotowywanie raportów i zestawień

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe lub licencjackie kierunkowe (rachunkowość i finanse)
• Mile widziana znajomość programu księgowego CDN OPTIMA, SYMFONIA, LokaleNet
• Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:
• Elastyczne godziny pracy i dopasowanie godzin pracy do trybu nauki
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia księgowości
• Możliwość zatrudnienia na pełny etat na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie 18 zł brutto za godzinę

Prosimy o przesłanie CV oraz o podanie trybu studiów (dzienne / zaoczne).
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy: Kraków, dzielnica Prądnik Czerwony.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Firma Profit Solutions wspomaga firmy z sektora nieruchomości w sferze f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta