Młodszy księgowy AP z językiem francuskim

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-11-51462
Wynagrodzenie: 3500 - 4500 PLN

Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Młodsza/y księgowa/y z językiem francuskim

Zadania:

- Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
-Współpraca w ramach zespołu księgowego
- Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym
- Udział w projektach usprawniających procesy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów
- Pierwsze doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości

Korzyści:
- Atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet socjalny
- Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie
- Doskonała atmosfera pracy
- Okazja do zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse