Młodszy Kontroler Rozliczeń

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo- płacowego oraz outsourcingu personelu.

Numer referencyjny: MKR/10/2018

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Obowiązki:

• Kontrola należności

• Monitorowanie limitu kredytowego klientów

• Potwierdzanie sald oraz wykonywanie kompensat w wewnętrznych systemach

• Kontrolowanie statusów zamówień

• Współpraca z firmą ubezpieczeniową w zakresie kontrolingu należności klientów

• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość, administracja lub pokrewne)

• Znajomość programu EXCEL w stopniu średniozaawansowanym (znajomość podstawowych funkcji matematycznych i wyszukujących dane)

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

• Zorientowanie na klienta

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Kartę Multisport

• Prywatną opieka medyczna

• Szeroki pakiet benefitów

• Możliwość nauki języka angielskiego oraz koreańskiego

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.