Młodszy Kontroler Jakości (absolwenci budownictwa)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Wprowadzanie oraz szkolenie kadry w zakresie stosowania zintegrowanego systemu zarządzania jakością w branży budowlanej
  • Podnoszenie świadomości pracowników w zakresie jakościowego aspektu realizacji projektów
  • Usuwanie niezgodności i wprowadzanie poprawek zgodnych ze standardami ISO
  • Wprowadzanie polityki Lesson Learned i Best Practice
  • Monitorowanie kwalifikacji pracowników oraz ważności certyfikatów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (budownictwo lub pokrewne)
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Znajomość norm branżowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Realne możliwości rozwoju
  • Liczne szkolenia w kraju i zagranicą
  • Ambitne wyzwania zawodowe i realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość wykorzystania znajomości j. obcego w praktyce
  • Wsparcie ze strony konsultanta na każdym etapie rekrutacji
Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials