Młodszy Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze zmianami w strukturze działu finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Kierownika Finansów we wszystkich zadaniach z obszaru kontrolingu finansowego oraz analizy biznesowej. Z uwagi na specyfikę biznesu spółki wyjątkowo istotna jest współpraca z działami sprzedaży oraz marketingu. Umowa o pracę na czas określony ok. 12-18 miesięcy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.

Opis stanowiska

  • Miesięczne raportowanie wyników spółki
  • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego oraz prognoz wyników
  • Kontrola nad odchyleniami kosztów i przychodów
  • Analityczne wsparcie dla podejmowanych decyzji biznesowych (sprzedaż, marketing)
  • Kontrola danych w systemie finansowym
  • Analiza należności spółki, kontrola limitów kredytowych
  • Przygotowanie danych dla audytu wewnętrznego i zewnętrznego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu lub audytu finansowego
  • Umiejętność analizy danych w MS Excel - bardzo dobra znajomość tabel przestawnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w branży FMCG oraz pracy na systemach ERP będą dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, otwartość i chęć do nauki

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość bliskiej współpracy z biznesem
  • Rodzinna, przyjazna atmosfera pracy
  • Biuro zlokalizowane niedaleko Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page