Młodszy Kontroler Finansowy / Sprzedaży (znana firma - oil&gas)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - jednego z liderów w branży oil&gas (sektor prywatny), poszukujemy Młodszego Kontrolera Finansowego, który będzie pracował z szerokim zakresem zadań (analizy, raportowanie, cykliczne zamknięcia).

Dlaczego warto ?

Świetna organizacja (stabilność, wysoka kultura organizacyjna, niewycinkowe zadania) + doświadczeni i bardzo otwarci managerowie (szef kontrolingu i dyrektor fin) = idealna oferta pracy :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z liderów na rynku paliwowym.

Jest to dynamicznie rozwijająca się organizacja z dużymi planami co do rozwoju

Opis stanowiska

  • Sporządzanie raportów / analiz (marża, wolumen, produkty, segmenty, zlecenia, zamówienia, raporty logistyczne, zapasy)
  • Opracowywanie danych dotyczących np. kalkulacji rezerw, modeli finansowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów dla Zarządu, Rady Nadzorczej, Banków (wolumen, marża jednostkowa, KPI operacyjne)
  • Przygotowywanie comiesięcznych prezentacji wyników
  • Współudział w tworzeniu / aktualizacji modeli finansowych (budżety, plany długookresowe)
  • Współpraca z działem księgowości (od strony P&L, BS, CF)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomiczno-finansowych
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w kontrolingu w firmie handlowej/usługowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość SAPa, VBA, Access
  • Umiejętność stworzenia prostego modelu finansowego (prost P&L, BS, CF)
  • Mile widziana podstawowa wiedza na temat instrumentów pochodnych i ich ujęcia w sprawozdaniach finansowych
  • Komunikatywna znajomość jęz. Angielskiego (min. B1)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Stałe godziny pracy, brak nadgodzin
  • Pakiet benefitów
  • Premia roczna
  • Duże możliwości rozwoju w strukturach organizacji, udział w wielu nowych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page