Młodszy Kontroler Finansowy - profil audytowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba będzie odpowiedzialna za kontroling jednej z kluczowych linii biznesowych (budżetowanie, forecasty, analizy it.).
Kandydat/ka będzie współpracował z Controlling Managerem, CFO jak i innymi dywizjami.

Jest to świetna propozycja dla kandydatów:
- z min. 2 letnim doświadczeniem w AUDYCIE,
- zainteresowanych branżą energetyczną,
- chcących się rozwijać w znanej i cenionej organizacji

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży oil & gas o długoletniej tradycji (100 lat).

Opis stanowiska

  • Wsparcie współpracy między różnymi departamentami (finanse, sprzedaż, łańcuch dostaw, logistyka itp - biznespartnering)
  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i analiz finansowych
  • Odpowiedzialność za rezerwy i rozliczenia międzyokresowe
  • Kompleksowa obsługa jednej z kluczowych linii biznesowych (wynik, kapitał obrotowy, marża, odchylenia, zapasy)
  • Analiza sprzedaży (rentowność, wolumen, per kanały, produkty, klienci)
  • Przygotowywanie raportów (inwestycje, ubezpieczenia, wyniki, stany magazynowe, projekty)
  • Analiza kosztów OPEX, CAPEX
  • Udział w projektach optymalizacji CRM
  • Wsparcie w obsłudze audytów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia itp)
  • Zrozumienie zasad rachunkowości
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w jednej z firm audytorskich lub kontrolingu
  • min. dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • mile widziana znajomość SAP
  • zainteresowanie branżą gas&oil, energy, OZE itp.

Oferujemy

  • Praca w renomowanej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów
  • Prestiżowa lokalizacja (okolice metra Dworzec Gdański)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page