Młodszy Kontroler Finanasowy (Produkcja)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba dołączająca do organizacji, będzie miała szanse na zaimplementowanie procesów kontrolingowych do nowo zakupionego zakładu produkcyjnego, i tym samym przyczynić się do poszerzenia portfela zakładów produkcyjnych naszego Klienta

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej o bardzo dobrze rozpoznawalnej marce, poszukujemy gotowej na nowe wyzwania osoby na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego

Opis stanowiska

  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy
  • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych
  • Raportowanie według standardów IFRS
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
  • Kalkulacja kosztów produkcji
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka / specjalisty ds. kontrolingu zdobyte w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w konsultingu (BIG 4) będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i rozpoznawalnej marce na rynku
  • Premie roczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Opieka medyczna
  • Możliwość pracy z domu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page