Młodszy Kontoler Jakości

WORK SERVICE S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Work Express Sp. z o.o. ( Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Młodszy Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Gliwice (strefa ekonomiczna)

Obowiązki:

  •     praca na produkcji przy kontroli jakości elementów;
  •     przestrzeganie zasad BHP;
  •     drobne prace manualne.

Oferujemy:

  •     możliwość zdobycia doświadczenia;
  •      umowę o pracę;
  •     pracę w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowy;
  •     możliwość zdobycia premii stanowiskowej;
  •     30zł na karcie pracowniczej do wykorzystania na stołówce;
  •     możliwość szybkiego przejścia pod firmę;
  •     możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność;
  • mile widziane doświadczenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.