Młodszy Konsultant

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera z branży telekomunikacyjnej do zespołu w Katowicach poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa infolinii przychodzącej;
• Obsługa Klienta - usługi stacjonarne i mobilne;
• Obsługa zgłoszeń błędów w płatnościach;
• Obsługa reklamacji;
• Dosprzedaż usług.

CZEGO OCZEKUJEMY?
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym;
• Umiejętności obsługi komputera, internetu;
• Komunikatywności, orientacji na cel;
• Mile widziane doświadczenia w obsłudze klienta, sprzedaży.

CO OFERUJEMY?
• Umowę o pracę tymczasową - od pierwszego dnia szkolenia;
• Elastyczny grafik;
• Zatrudnienie na 3/4 etatu z dopełnieniem do całego;
• Płatne szkolenie adaptacyjne;
• Stawkę godzinową - 15zł brutto/h;
• Wysokie premie jakościowe;
• Możliwość wypracowania atrakcyjnych premii sprzedażowych;
• Dodatek 20% stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych;
• Klimatyzowane pomieszczenia;
• Pracę na indywidualnych stanowiskach;
• Jasno określoną ścieżkę kariery;
• Dogodną lokalizację;
• Możliwość wypracowania nadgodzin;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.