Hubatsch Consulting

Młodszy konsultant

Od: Hubatsch Consulting
Miejsce pracy: Frankfurt, Braunschweig, Niemcy

Szukamy dla naszego klienta we Frankfurcie i Braunschweigu

Młodszy konsultant – wsparcie płatności elektronicznych

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie digitalizacji procesów
  • Analizowanie, badanie, a także opracowanie projektów (Finanse i Rachunkowość)
  • Ciągłe nabywanie i pogłębianie specjalistycznej wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej współpracy

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finansowe, ekonomiczne, techniczne
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe i związane z nim know-how, (również ze staży lub prac studenckich)
  • Umiejętność analizy i syntezy
  • Praktyczna znajomość technologii i systemów IT wykorzystywana w działach finansowych
  • Znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu doradztwa biznesowego
  • Rozwój zawodowy, poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Mila atmosfera w pracy (m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • Po okresie próbnym umowę o prace na czas nieokreślony