Młodszy konsultant - programista baz danych

Dimensional Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Projektowanie i wdrażenie procesów ETL,
• Praca z narzędziami big data - Hadoop.
• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie hurtowni danych z wykorzystaniem Informatica Power Center
• Praca na projektach IT u klientów - budowanie relacji i rozwój projektów,

Oferujemy:
• Szkolenie i projekty w zakresie narzędzia Informatica Power Center,
• Pracę z technologiami Hadoop,
• Rozwój kariery przy wsparciu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
• Kartę sportową

Wymagania

• Zainteresowanie zagadnieniami IT potwierdzone realizowanym kierunkiem studiów, dotychczasowym doświadczeniem lub zrealizowanymi projektami
• Praktyczną znajomość SQL (min 6 mies.)
• Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność i ciekawość intelektualna.
• Zaangażowanie, chęć zdobywania nowych doświadczeń.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Znajomość zagadnień z obszaru hurtowni danych i relacyjnych bazy danych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Dimensional Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje do dużych organizacji biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria