Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Teleperformance Polska Sp. z o o

Warszawa, mazowieckie

Poszukujesz pracy i ciekawych wyzwań? A może chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w branży IT? Lubisz pracę w międzynarodowym środowisku?

To idealne miejsce dla Ciebie!

Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu usług Contact Center. Od 1978 roku na świecie a od 1997 roku także w Polsce, dostarczamy naszym partnerom najwyższą jakość w wielokanałowej obsłudze Klienta.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując pasję i zaangażowanie na każdym etapie interakcji z Klientem.

Location: Warszawa

Gwarantujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie;
  • Stałe godziny pracy 08:00 - 17:00 (zmiany ośmiogodzinne) od poniedziałku do piątku;
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń technicznych i produktowych;
  • Możliwości awansu w strukturach międzynarodowej firmy;
  • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze z przestrzenią do relaksu

Zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących (infolinia wsparcia technicznego jednego z największych producentów komputerów i urządzeń peryferyjnych na świecie);
  • Wsparcie klientów biznesowych i indywidualnych;
  • Bieżące rozwiązywanie i odnotowywanie w systemie zgłoszeń klientów;
  • Przeprowadzanie zdalnej diagnozy urządzeń;
  • Zlecanie uszkodzonych podzespołów do wymiany.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (kontakt z dokumentacją techniczną);
  • Chęć poszerzenia swojej wiedzy o zagadnienia z dziedziny IT;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej Obsłudze Klienta.
All interested Candidates are asked to send an application (CV) by pressing "Apply" button.