Młodszy Konsultant ds. weryfikacji danych z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Bardzo dobra atmosfera w pracy
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka angielskiego
  • Wachlarz benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, bony lunchowe, ubezpieczenie, dodatkowo dostęp do benefitów Manpower Premium
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat przez Manpower, przez pierwsze 3 mies.; następnie zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku angielskim
  • Weryfikacja dokumentów dostarczanych przez kandydatów
  • Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim
  • Tworzenie raportów w języku angielskim

Więcej informacji pod nr. telefonu: 668-859-846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials