Młodszy konsultant ds wdrożeń

Unit-Soft Sp. z o.o.

Kraków/Nowy Targ, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków lub Nowy targ

W pracy u nas będziesz:

- współprowadzić lub prowadzić zróżnicowane projekty wdrożeniowe programu enova365,
- wspierać technicznie oraz merytorycznie użytkowników,
- opracowaniem dokumentacji wdrożeniowej,
- serwisem dotychczasowych instalacji.
- brać udział w rozwoju systemu, testować oraz implementować zmiany i aktualizowane wersje

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

- jesteś absolwentem lub nadal studiujesz na kierunkach ekonomicznych/rachunkowości/informatycznych,
- orientujesz się w fundamentalnych zagadnieniach obszarów finansowo-księgowych i/lub kadrowo-płacowych,
- chcesz rozwijać się w sferze wdrożeń systemów księgowych, bo widzisz duże perspektywy zawodowe w tym obszarze,
- znasz środowisko MS Windows, pakiet Office, szczególnie dobrze – Excel,
- posiadasz wiedzę w zakresie użytkowania systemów klasy ERP,
- potrafisz samodzielnie wykonywać powierzone zadania,
- szybko się uczysz, myśli analitycznie, nie boisz się podejmować decyzji i kreatywnie rozwiązujesz problemy.

Dodatkowo docenimy, gdy:

- posiadasz doświadczenia w pracy z klientem,
- pierwsze wdrożeniowe praktyki masz za sobą,
- znasz podstawy obsługi baz danych i języka SQL,
- prowadziłeś szkolenia użytkowników, prezentowałeś możliwości oprogramowania.

Prezentacja firmy

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdroż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting