Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Ework Group Sp. z o.o.

Warszawa / Kraków, mazowieckie

O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Kraków

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne dla sektora BPO/SSC
  • Wyszukiwanie kandydatów za pomocą m.in. wewnętrznej bazy, social media
  • Redagowanie i publikacja ogłoszenia o pracę
  • Weryfikacja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Tworzenie zestawień, analiz i raportów

Poszukujemy osoby:

  • Doświadczonej w pracy z klientem/sprzedaży B2B lub rekrutacji
  • Chcącej rozwijać się w branży rekrutacyjnej
  • Z bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2+)
  • Komunikatywnej, samodzielnej, ambitnej, nastawionej na cel
  • Dyspozycyjnej od stycznia 2016 roku (przewidywana data rozpoczęcia pracy)

Co możesz zyskać pracując w eWork?

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze rekrutacji w międzynarodowej organizacji
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy
  • Duże możliwość rozwoju zawodowego(zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • ...a przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.