Młodszy konsultant ds. rekrutacji (również z orzeczeniem)

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy
  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Tworzenie bazy danych w oparciu o istniejące narzędzia
  • Pozyskiwanie Kandydatów metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako Pracodawcy
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz z pracownikami tymczasowymi

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: w trakcie studiów zaocznych bądź absolwenci (preferowane kierunki: administracja, HR, zarządzanie, psychologia)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność
  • Zainteresowanie szeroko pojętą tematyką HR
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza MS Word oraz MS Excel)
  • Mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja