Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Młodszy konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Otto Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm oferującą pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie i poznasz specyfikę pracy w agencji zatrudnienia. Wymagamy ciężkiej pracy, ale doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju.

Aktualnie do naszego biura w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Młodszy Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Całościowe zarządzanie projektami usługi Pracy Tymczasowej realizowanej na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego;
• Współpraca z kluczowymi klientami z branży produkcyjnej i logistycznej;
• Rekrutacja oraz realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników;
• Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi;
• Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Wymagania:
• Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego i polskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
• Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
• Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
• Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

Co dostaniesz od nas:
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
• Stałe wynagrodzenie plus premie uzależnione od wyników pracy;
• Cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• Niezbędne narzędzia pracy.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta