Młodszy Konsultant ds. obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Miejsce pracy: Łomianki

Numer ref. MKO/057/MKR

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących na infolinii
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie zgłoszeń reklamacyjnych
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej między oddziałami firmy na całym świecie
  • Obsługa Klientów z zakresu wystawionych faktur
  • Otwieranie numerów account number dla Klientów międzynarodowych
  • Wprowadzanie danych do bazy komputerowej
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby działu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat (w perspektywie czasowej możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu do miejsca pracy z metra Młociny

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta/Call Center International
  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne
  • Postawa pro-kliencka
  • Wysoka kultura osobista/ słowna
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra obsługa komputera i programów MS Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials